iOS4.0.1، آپدیتی برای رفع ضعف آنتن‌دهی آی‌فون ۴

iOS4.0.1، آپدیتی برای رفع ضعف آنتن‌دهی آی‌فون ۴

گروه خبری GSM: اپل بالاخره نسخه به روز شده iOS4 را که وعده داده بود، عرضه کرد. این نسخه که با عنوان iOS4.0.1  معرفی شده است، علاوه بر مجموعه‌ای از اصلاحات، شامل فرمولی برای بهبود و ارتقا سطح آنتن‌دهی گوشی آی‌فون ۴ است.

به گزارش جی‌اس‌ام آرنا، این طور که پیداست، این فرمول به طرزی سحرآمیز مشکلات عدم آنتن‌دهی گوشی جدید اپل را رفع می‌کند.  هر چند تقریبا همه کاربران تلفن‌های همراه – حتی اگر کاربر آی‌فون ۴ هم نباشند- می‌دانند که ریشه ضعف آنتن‌دهی این گوشی سخت‌افراری است نه نرم‌فزاری.

دریافت این آپدیت ضرری ندارد، دست کم می‌توان فهمید که آیا اپل با این اقدام در رفع مشکل گوشی خود موفق بوده است یا خیر.

اپل علاوه بر این آپدیت، نسخه به روز شده سیستم‌عامل آی‌پد(iOS 3.2.1) را هم ارائه داده است. در این نسخه قابلیت اتصال WiFi ارتقا پیدا کرده است. اختلالات موجود در پخش و خروجی ویدئویی برطرف شده است( مخصوصا وقتی که آی‌‌پد را به یک پایه رابط یا آداپتور VGA متصل می‌کنیم.)

امکان Copy و Paste کردن فایل‌های PDF یک صفحه‌ای در Mail و همچنین امکان استفاده از موتور جستجوی Bing در مرورگر Safari  آی‌پد از دیگر امکانات آپدیت سیستم‌عامل تبلت اپل است.

کاربران آی‌فون‌های ۴ و آی‌پدهای اپل برای دریافت جدیدترین نسخه‌های نرم‌افزاری این محصولات کافی است این دو دستگاه را یه کامپیوتر  متصل کرده و  از طریق فروشگاه نرم‌افزاری iTunes آپدیت‌های موردنظر را دریافت کنند.

گرد آوری و تنظیم از واحد فن آوری اطلاعات شرکت توسعه تمدن پارسیان

×

برای آغاز چت روی مشخصات پشتیبان کلیک کنید.

× به مشاوره نیاز دارید؟