همراه اول: ۳۰۰ آنتن BTS دیگر باید در تهران نصب کنیم

همراه اول: ۳۰۰ آنتن BTS دیگر باید در تهران نصب کنیم

گروه خبری GSM: معاون شرکت ارتباطات سیار با تاکید بر مانیتورینگ لحظه ای کیفیت شبکه همراه اول گفت: در ۳۰۰ نقطه از تهران با مشکلات کیفی شبکه روبرو هستیم که نیاز به همکاری مردم برای نصب آنتن های BTS در این مناطق ضروری است.

حسن رضوی در گفتگو با مهر در تشریح وضعیت کیفی شبکه همراه اول با بیان اینکه با تقویت پوشش شبکه در ۳۰۰ نقطه از شهر تهران کیفیت موبایل در این مناطق به درجه استاندارد می رسد گفت: پوشش این ۳۰۰ نقطه کمتر از حد کیفی مورد انتظار است و دلیل آن هم به مشکلات سیگنالی کمبود آنتن های BTS مربوط می شود.

وی گفت: در بسیاری از مناطق تهران مشکل آنتن دهی وجود ندارد اما به دلیل ناکافی بودن سایتهای BTS با مشکل ضعف در سیگنال ها روبرو هستیم که در صورت اجازه مردم و رفع ممانعتهای موجود می توان این مشکلات را حل کرد.

رضوی با بیان اینکه در شبکه همراه اول تهران با کمتر از ۱۰ نقطه کور مواجه هستیم اضافه کرد: این مناطق بیشتر مربوط به شهرک های تازه تاسیس اطراف تهران است.

معاون شرکت ارتباطات سیار با اشاره به لزوم هماهنگی با شرکت ارتباط مشترک شهر و شهرداری تهران برای رفع مشکل پوشش دهی شبکه تلفن همراه گفت: کیفیت شبکه تنها با همکاری مردم ارتقا می یابد و این همکاری منوط به اجازه نصب سایتهای BTS در نقاط کم پوشش است.

گرد آوری و تنظیم از واحد فن آوری اطلاعات شرکت توسعه تمدن پارسیان

×

برای آغاز چت روی مشخصات پشتیبان کلیک کنید.

× به مشاوره نیاز دارید؟