دستگاه تقویت کننده باند GSM ساخت داخل

دستگاه تقویت کننده باند GSM ساخت داخل

گروه خبری GSM: یک شرکت ایرانی که به تازگی موفق به ساخت دستگاه تقویت کننده و تکرار کننده سیگنال های تلفن همراه با برد بالا شده است ،آن را در تله کام هشتم به معرض نمایش گذاشت.مدیر عامل این شرکت خصوصی در گفت و گو با خبرنگار “موبنا” گفت این دستگاه در نقاط کور و با سطح سیگنال ضعیف در شبکه تلفن همراه قابل استفاده است و طی دو ماه آینده ۹۰ دستگاه از این سیستم در استان گیلان نصب و راه اندازی خواهد شد.

وی افزود: نصب این دستگاه که در روستاها و مناطق دور افتاده کشور و همچنین برای افزایش پوشش جاده ای کاربرد دارد ، با مبلغ ۵۰ تا ۶۰ میلیون ریال امکان پذیر است.

مدیر این شرکت گفت: دستگاه تقویت کننده مذکور در مدل های مختلف نظیر chanel selective، band selective و frequency shifting طراحی و ساخته شده و ما درصدد هستیم تمامی اطلاعات مربوط به آن را بومی کرده و به مردم ارایه دهیم.  وی ادامه داد: با استفاده از این دستگاه بسیاری از مشکلات پوشش شبکه تلفن همراه و یا تلفن روستایی WLL برطرف می شود و این امکان وجود دارد که آن را در ابعاد کوچک تر و برای مکان هایی با مساحت کم طراحی کرد و مورد استفاده قرار داد.

این دستگاه که در داخل کشور و توسط متخصصان ایرانی طراحی و ساخته شده ، توسط شرکت ارتباطات سیار و سازمان تنظیم مقررات مورد آزمایش و تایید قرار گرفته است.

گرد آوری و تنظیم از واحد فن آوری اطلاعات شرکت توسعه تمدن پارسیان

×

برای آغاز چت روی مشخصات پشتیبان کلیک کنید.

× به مشاوره نیاز دارید؟