آیفون ورایزون هم مشکل «آنتن دهی» دارد!

آیفون ورایزون هم مشکل «آنتن دهی» دارد!

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی ilounge،به نظر می‌رسد که مشکل آنتن دهی و افت سیگنال را باید دیگر سرجهازی! آیفون ۴ دانست زیرا تعدادی از آزمایش کنندگان استاندارد آیفون ۴ شرکت ورایزون نیز گزارش کرده‌اند که با لمس نقاط خاصی از بدنه آیفون ، دچار افت سیگنال و یا قطع سیگنال برای چند ثانیه شده‌اند.
چارلز استارت گزارش کرده است که وقتی با دو دست قسمت بالایی ایفون ۴ لمس می‌شود آیفون دچار افت فاحش سیگنال و همچنین کاهش محسوس سرعت ارتباط می‌شود که در تصاویر مربوط به وب سایت اسپید تست کاملا مشخص است و بازهم بهترین روش گرفتن آیفون از بغل گوشی است.
این افت سیگنال تنها مربوط به شبکه این تلفن همراه نیست و حتی ارتباط بی‌سیم یا همان وای فای نیز تحت تاثیر قرار گرفته است و خوب به نظر می‌رسید با ارئه نسخه CDMA آیفون ۴ برای اپراتور ورایزون دیگر مشکل آنتن دهی که در مدلهای GSM آیفون قرار داشت دیگر پیش نیاید که ظاهرا این طور نیست.
البته همانطور که کاربران علی رغم احتمال مشکل آنتن دهی برای خرید آیفون ۴ GSM در صفهای طولانی ایستادند انتظار می‌رود که اتفاق مشابهی برای آیفون ۴ورایزون نیز بیفتد و صفهای خرید طولانی‌تر شوند ولی خوب اگر قصد خرید آیفون را دارید می‌توانید تا تابستان سال آینده صبر کنید و آیفون ۵ را خریداری کنید.

گردآوری و تنظیم توسط واحد فن آوری اطلاعات شرکت توسعه تمدن پارسیان

×

برای آغاز چت روی مشخصات پشتیبان کلیک کنید.

× به مشاوره نیاز دارید؟